Profil společnosti JESAN KOVO

JESAN KOVO s.r.o. je obchodní společnost s ručením omezeným. Výrobou klempířských a zámečnických strojů se zabýváme již od roku 1965, kdy vznikl státní podnik JESAN Šumperk. V roce 1994 byl JESAN s.p. zprivatizován obchodní společností JESAN KOVO s.r.o., která výrobu těchto strojů provozuje dodnes.

Naším hlavním programem je výroba klempířských a zámečnických strojů - ohýbačky plechu, zakružovačky plechu, zakružovačky profilů, lemovačky plechu, drápkovačky plechu, nůžky na plech, ohýbačky trubek, dílenské lisy, svěráky, pásové pily na dřevo, vertikální pásové pily na kov. Dále naše společnost vyrábí ocelové konstrukce, ocelové komíny, netlakové nádoby. Rovněž provádíme různé kovoobráběcí práce na zakázku.

Naším cílem jsou co nejkvalitnější výrobky, které uspokojí všechny naše zákazníky. Stále náš výrobní sortiment doplňujeme o nové stroje a současné výrobky inovujeme tak, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším požadavkům jak českých, tak zahraničních zákazníků.

Od 6/2020 je JESAN KOVO vlastněnou a registrovanou obchodní značkou firmy LIBOR BROM-MOSTR. Jakožto tradiční český výrobce klempířských a zámečnických strojů přebírá výrobní program firmy JESAN a přesouvá jeho výrobu do výrobního areálu v Prachovicích u Dašic.